ТРІАЛ-ДОСТУП

ОЛДІ ПЛЮС – електронно-бібліотечна система видавництва «Олді+» надає онлайн-доступ до великого фонду навчальної та наукової літератури. Колекції електронних версій книг згруповані за тематичними і цільовими ознаками.

Видання можна читати онлайн через будь-який браузер у форматі pdf. Також Ви можете відсканувати qr-код на телефоні, щоб читати книги у мобільному браузері (за умови підключення до мережі wi-fi ЗВО).

Тестовий доступ триватиме до 31 грудня 2021 року.

Сайт: http://ebooks.oldiplus.ua/

 

LIBRARIA – проект компанії Архівні інформаційні системи (АІС), що здійснюється у співпраці з бібліотеками, архівами та науковими інституціями в Україні та за її межами. Мета проекту – оцифрувати та надати доступ онлайн до чимбільшого масиву української історичної періодики.

Розпочата робота над створенням ресурсу в 2012 році, коли було відскановано перші колекції українських газет. Наразі оцифровано близько 700 000 сторінок понад 400 видань українською, польською, німецькою, румунською, їдиш, кримсько-татарською та російською мовами, що видавалися у різних регіонах України та поза її межами від початку до 50-х років ХХ ст. Ресурс постійно наповнюється. Ми продовжуємо роботи і плануємо представити у найближчі роки кілька мільйонів сторінок значно розширивши географічні та хронологічні межі проекту.

Останню інформацію про роботу АІС можливо отримати на сторінці Facebook : https://www.facebook.com/arinsy.ua/

 

STATISTA.COM –один з найавторитетніших порталів даних. Він об’єднує статистичні дані за більш ніж 80 000 тем, із більш ніж 22 500 джерел, надаючи їх на чотирьох платформах: німецькою, англійською, французькою та іспанською. Пропонує своїм користувачам найновіші результати опитувань, галузеві звіти (тренди, поточний стан, прогнози), дослідження та аналіз про глобальні бізнес-міста, країни, бренди, топ-компанії в даній галузі чи регіоні, звіти про перспективи та інший інформаційний контент.

Результати пошуку можна завантажувати, структурувати і використовувати інформацію в наукових роботах, дослідженнях, презентаціях.


Пошук по сайту

Календар

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31