Пошуково-новинні сервіси

Мета  – повнотекстовий пошук по серверам України і закордонним українським серверам, з урахуванням морфології української, російської та англійської мов. Фінансові і комп’ютерні новини, погода, маркетингові дослідження українського Інтернету.

Шукалка – українська пошукова система, унікальний у своєму роді проект, тому що вона є першою в світі соціально орієнтованою пошуковою системою, яка передає 30% свого прибутку у дитячі будинки України.

Bigmir  – український інформаційний портал, каталог українських сайтів, пошук, новини, спорт, суспільство, пошта, радіо.

Google – це найпопулярніший та найпотужніший пошуковий сервіс ХХІ століття, за допомогою якого можна знайти інформацію 101 мовою світу. Google перша і поки що єдина глобальна пошукова система, що вміє розшукувати запити серед есперантомовних текстів. Сервіс зручний і в наборі запиту. Коли ми набираємо лише частину пошукового слова, дана система надає нам варіанти пошукових запитів, що скорочує нас особистий час

I.ua – портал інформації, довідок та розваг, а також і поштова система, дошка об’яв, каталог інтернет-магазинів, карти міст, фотоальбоми, відео тощо.

Online.ua – Український інформаційний портал, що повідомляє про головні новини України та світу, блоги, курси валют, прогноз погоди, пошта, телепрограма та більш ніж 50 корисних онлайн-сервісів.

UAport– портал новин, що висвітлює актуальні проблеми з різних галузей українського суспільства та світу взагалі.

Ukr.net – Український пошуковий портал.

 


Пошук по сайту

Календар

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829