Дисертації, автореферати

Диссертации и авторефераты Украины

Каталог дисертацій та авторефератів України. Можна безкоштовно переглянути анотації до дисертацій та списки опублікованих робіт з тем дисертацій. До деяких дисертацій наявні тексти авторефератів.

 

dissertations.se – колекція шведських дисертацій, що містить понад 54 000 повнотекстових докторських дисертацій різними європейськими й східними мовами. Близько половини робіт представлені у відкритому доступі.

 

Електронний архів Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Сайт надає доступ до електронного каталогу дисертацій, що були захищені в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Також надається можливість до завантаження авторефератів цих дисертацій.

 

Електронна бібліотека «Веда»

Бібліотечний каталог російських та українських дисертацій. В даній бібліотеці представленні автореферати та вступ до дисертацій із гуманітарних та суспільних наук.

 

Інститут гідромеханіки Національної академії наук України

Електронний архів захищених дисертацій Інституту гідромеханіки Національної академії наук України. В даному архіві представленні у вільному доступі автореферати та дисертації, що були захищені на спецраді Інституту гідромеханіки Національної академії наук України. Тут можна ознайомитися з авторефератами та дисертаціями зі спеціалізацій: «Механіка рідини газу та плазми» та «Акустика».

 

Науково-консультаційний центр Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Сайт надає вільний доступ до авторефератів дисертацій, що були захищені на спецрадах Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського

Сайт надає доступ до великої кількості авторефератів дисертацій з різних спеціальностей. Можна користуватись функцією пошуку (ввести ключові слова, обрати тематику, спеціальність тощо) або алфавітним покажчиком. Повні тексти авторефератів доступні до завантаження.

 

PQDT Open – повні тексти дисертацій в базі даних компанії ProQuest’s UMI Dissertation Publishing, автори яких дали згоду на розміщення своїх робіт у відкритому доступі. На наданий відкритий доступ до 27 000 робіт, кількість яких постійно зростає.

 

Українська академія друкарства

На сайті надається доступ до невеликої кількості дисертацій та авторефератів, що були захищені на спецраді Української академії друкарства.

 


Пошук по сайту

Календар

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930