Українські сайти

DIASPORIANA.ORG.UAелектронна бібліотека є проектом із збереження інтелектуальної спадщини української еміграції, який формує колекцію, спрямовану на поширення знань про українську еміграцію та її досягнення. Ресурс дає доступ до наукової літератури в галузі суспільних і гуманітарних дисциплін. Однією із цілей проекту є забезпечення рівної можливості безкоштовного доступу користувачів до надбань української еміграції за допомогою глобальної мережі Інтернет.

  • аудіокниги;енциклопедії;

Бібліотека українських авторефератів  : Матеріали сортуються за тематичними розділами. У бібліотеці зібрані автореферати, захищені на Україні за останні 10 років. Тексти доступні для читання і скачування.

  • відеоуроки.

  • дитяча література (казки, вірші, дитячі журнали);

Електронна бібліотека безкоштовних книг  :  Бібліотека пропонує книги, словники, підручники та іншу літературу, а також журнали різних напрямів (гуманітарні, технічні, комп’ютерні). Тексти надані у форматах PDF та DJVU, доступні для скачування.

  • журнали: технічні журнали, гуманітарні журнали, гумористичні журнали, іноземні журнали;програми для читання;бізнес-книги;

  • книги (технічна література: машинобудування, будівництво, електротехніка; гуманітарна література, словники;комп’ютери і мережі: програмування, офісні програми, безпека, графіка, дизайн, самовчителі, Інтернет);

Сайт безкоштовної електронної бібліотеки “Книжка”: представлена література за наступними основними тематичними напрямками:

Студентська електронна бібліотека “Читалка” : Бібліотека пропонує безкоштовні електронні підручники за наступними напрямками: менеджмент, економіка і фінанси, облік, психологія, право, гуманітарні науки.

українознавство, історія, філософія, література, лінгвістика, суспільство і влада (політологія, соціологія, право, українська політика і суспільство, міжнародна політика), країни і народи, економіка, культура, астрономія, дозвілля. Крім цього в бібліотеці є періодичні видання. Представлено українські видання, в основному українською мовою. Тексти у форматах PDF, доступні для скачування.

Українська книга – безкоштовна електронна бібліотека  :  Бібліотека містить літературу за наступними тематичними розділами:

  • художня література (романи, детективи, туризм, фото, спорт, релігія, езотерика, наука, техніка, медицина, авто, кулінарія);

Чтивоце вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури.


Пошук по сайту

Календар

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829