Інформаційні технології

BASE – одна з найбільших пошукових систем в світі, особливо для академічних веб-ресурсів. BASE надає понад 140 000 000 документів більше 6000 джерел. За тематикою «інформаційні технології» наявні 2381 матеріал з 248 166 925 документів.

 

E-Books Directory – це постійно зростаючий список посилань на електронні книги, документи та лекції у вільному доступі, які можна знайти по всьому Інтернету. На сьогоднішній день зі спеціальності «кібернетика» наявні 500 видань.

 

Сайт «Code програмування по-українськи» надає доступ до монографій, підручників, а також до навчальних посібників лише україномовних видань.

 

Інформаційний ресурс «Блог Висоцької В.А.» (www.victana.lviv.ua ) – це портал наукового, навчально-методичного та інформаційного контенту, призначеного для широкого кола фахівців та студентів з галузі комп’ютерних наук.

 

Електронне наукове фахове видання «Інформаційні технології і засоби навчання» висвітлює науково-практичні питання побудови і використання комп’ютерно орієнтованого освітнього середовища; ІКТ навчального, наукового та управлінського призначення; новітніх ІКТ-засобів освітньої діяльності. Видання «Інформаційні технології і засоби навчання» створено з метою надання можливостей науково-педагогічній спільноті щодо висвітлення результатів сучасних наукових досліджень та досвіду кращих освітянських практик у відкритому електронному Інтернет-просторі; створення умов для публіцистичного обговорення та апробації теоретичних і практичних науково-методичних розвідок та організації, перебігу та результатів педагогічних експериментів.

 

Міжнародний науково-технічний журнал «Інформаційні технології та комп’ютерна інженерія» є науковим фаховим виданням України (категорія Б), в якому можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата технічних наук. Журнал публікує статті, що містять нові теоретичні та практичні результати в галузях технічних та природничих наук.

 

Сайт «Українська технічна література» розміщує матеріали у повному обсязі з технічних дисциплін, зокрема з інженерії, алгоритмізації, програмування тощо.


Пошук по сайту

Календар

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829