Contributions to Geophysics and Geodesy (CGG) публікує оригінальні дослідницькі роботи, короткі та швидкі повідомлення та оглядові статті, що охоплюють широкий спектр дисциплін наук про Землю, включаючи глибоку структурну геофізику, геодинаміку, тектоніку, приповерхневу геофізику, прикладну геофізику та геофізику навколишнього середовища, геомагнетизм, сейсмологію геодезія та геоматика, маркшейдерська техніка, гідрологія, гідрогеологія, атмосферознавство, кліматологія.
Геологічний журнал охоплює весь спектр дисциплин геологічної науки та практики і публікує високоякісні наукові праці, включаючи оригінальні дослідження, огляди, короткі наукові повідомлення, новини про наукове життя, біографічні матеріали тощо. Основна увага приділяється геологічному вивченню України та інших регіонів східної Європи, але вітаються також дослідження регіонів суміжних країн та інших регіонів світу, якщо вони становлять міжнародний науковий інтерес. Якість публікацій підтримується ретельним рецензуванням, відбором кваліфікованою міжнародною редакційною колегією та професійним редагуванням. Журнал надає відкритий доступ до статей і не бере плати за обробку статей. Засновники журналу: Національна академія наук України та Інститут геологічних наук НАН України.
«Науковий вісник Національного Гірничого університету» висвітлює актуальні проблеми гірничодобувної, енергетичної та суміжних галузей промисловості і шляхів їх вирішення за допомогою фундаментальних і прикладних досліджень, нових наукових підходів до розробки технологій, аналізу економічних та управлінських аспектів роботи підприємств, а також питань удосконалення діяльності вищої школи.
«Збірник наукових праць Інституту геологічних наук НАН України» є науковим фаховим виданням, у якому публікуються матеріали теоретичних, експериментальних та методичних досліджень в галузі «Науки про Землю» з геології, літології, геології морів і океанів, палеонтології та стратиграфії, гідрогеології та інженерної геології, геоекології.
Наукове фахове видання «Український антарктичний журнал» (УАЖ) охоплює такі наукові напрямки, як: геологія, геодезія, геофізика, геотектоніка, петрологія, мінералогія, океанологія, метеорологія, кліматологія, гляціологія, гідробіологія, ґрунтознавство, екологія, мікологія, мікробіологія, орнітологія, паразитологія, фізіологія, молекулярна біологія, генетика та інші, які стосуються вивчення полярних та високогірних регіонів планети.