НАУКОВІ ЖУРНАЛИ
«Досягнення в астрономії та космічній фізиці» (англ. «Advances in Astronomy and Space Physics») – науково-теоретичний журнал висвітлює оригінальні та оглядові роботи аспірантів та молодих науковців з основними проблемами астрономії, астрофізики, космічної фізики, та суміжних областей: від космічної геодинаміки та астробіології і до космології й астрофізики високих енергій, геофізики та інформаційних технологій. Також публікуються запрошені оглядові статті.
«Космічна наука і технологія» – науково-практичний журнал Національної академії наук України. Журнал публікує оригінальні та оглядові наукові статті у всіх міждисциплінарних напрямах космічних досліджень, що представлені в назвах рубрик.
Astrophysics and Space Science (APSS, «Астрофізика і космічна наука») – науковий журнал виходить з 1968 року й вміщує результати як теоретичних, так і основаних на спостереженнях досліджень з астрономії, астрофізики, космічної науки, астрофізичних аспектів астробіології. Журнал видає компанія Springer Publishing Group.
BAAS Bulletin of the ass – бюлетень Американського астрономічного товариства, в якому публікуються звіти, що представляють широкий інтерес для астрономічної спільноти, коментарі з дисципліни, тези наукових зустрічей, а також некрологи.
МОНОГРАФІЇ
Загружено Фізичні характеристики поверхонь
Розглянуто історію дослідження і космогонію тіл Сонячної системи, сучасний стан планетної космогонії, процес утворення планет і їхніх супутників, особливості внутрішньої будови планет земного типу і Місяця, магнітні поля планет земної групи, супутників і астероїдів; загальні питання формування дифузно-відбитого шершавими поверхнями випромінювання, умови освітлення, параметри поля відбитого випромінювання (фотометричні, поляризаційні та теплові властивості), радіолокаційні спостереження. Наведено основні результати дослідження Місяця, планет земного типу (Марса, Меркурія, Венери), карликових і малих планет (астероїдів).Видання розраховане для викладачів вищих закладів освіти, студентів, аспірантів і фахівців, які спеціалізуються з фізичних методів дослідження, експериментальної фізики і фізики тіл Сонячної системи.
Загружено Аерокосмічні дослідження, Т. 1, Т. 2
У монографії представлені результати історико-наукового аналізу процесу розвитку аерокосмічних досліджень Землі. Показано внесок відомих учених та інженерів у створення методів дистанційного зондування Землі. Книга може бути корисною для науковців, викладачів вищої та середньої школи, аспірантів і студентів, читачів, які цікавляться історією аерокосмічних досліджень Землі і космічної техніки.
Розглянуто методи визначення фізичних характеристик i хімічного складу областей H II: класичний Гє-метод і різні варіанти методу сильних ліній (калібровки), розроблені за останні десятиріччя. Проведено аналіз основних результатів дослідження хімічного складу спіральних та неправильних галактик.