History of the United States – сайт присвячений для ознайомлення історії США. Ресурс містить короткі, але змістовні статті, присвячені ключовим подіям американської історії.
LIKБЕЗ. Історичний фронт Громадський просвітницький проект «LIKБЕЗ. Історичний фронт» існує з весни 2014 року і об’єднує соціальний актив українських істориків. Метою проекту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах. На сайті присутня дуже велика кількість матеріалів присвячених різним аспектам історичного минулого (статті, відео лекцій, карти та ін.). Одним із ключових елементів роботи проекту є розвінчання міфів про Україну, її історію, культуру та народ.
United States History – сайт надає широкий спектр інформації з історії США. На ньому представлена інформацію з історії доколоніального (до 1630 р.), колоніального (1630–1775) та періоду незалежної Америки аж до президенства Барака Обами.
Періодичні видання
Археологія – науковий журнал, що є офіційним друкованим органом Інституту археології Національної академії наук України та головним фаховим виданням з археології в Україні. Він містить статті з проблем археології від первісності до ранньомодерного часу, публікації нових матеріалів та результатів досліджень пам’яток на території України та за її межами, біографічні матеріали, рецензії та хроніку. Журнал призначений для археологів, істориків, краєзнавців, учителів історії, студентів історичних факультетів, усіх, хто цікавиться археологією, її досягненнями та відкриттями.
Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Історія – До публікації в журналі приймаються наукові статті з історії України, всесвітньої історії, археології, етнології, історіографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін. Надається перевага дослідженням визвольного руху в Україні та інших країнах; матеріалам, в основі яких лежать архівні або археологічні джерела, що раніше не вводились у науковий обіг; матеріалам, що містять нові дані про відомих або маловідомих історичних діячів; дослідженням, в ході яких було використано новаторські методологію та підходи, зокрема з гендерних студій, мікроісторії, історії ідей та ін.
Гілея: науковий вісник. Концепція збірника базується на багатоплановому науковому висвітленні проблем сучасної науки в умах полікультурного глобалізаційного суспільства. Основні рубрики охоплюють галузі філософських, політичних та історичних наук. Розрахований на фахівців гуманітарних та соціально-політичних наук.
Український історичний журнал – академічний часопис (засновники – Інститут історії України НАН України, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса НАН України), який відображає основні тенденції сучасного національного історієписання, зокрема окреслює загальну палітру викликів, проблем, можливостей і перспектив студіювання історії України та споріднених дисциплінарних сеґментів.
Збірник «Чорноморська минувшина» є виданням Відділу історії козацтва на півдні України. Відділ був створений у 2000 році як філія Науково-дослідного інституту козацтва Інституту історії України НАН України на базі історичного факультету Одеського національного університету імені І. І. Мечникова. Колектив Відділу розробляє тематику, пов’язану з історією козацтва на території Південної України в цілому й, зокрема, в чорноморському регіоні. Разом з тим на сторінках збірника публікуються різноманітні джерела і дослідження з історії краю, починаючи з заселення його людиною, що зумовлено тим геополітичним, комунікативним, економічним й військово-стратегічним значенням, яке має чорноморський регіон в історії.