Віддалені ресурси

Віддалені ресурси, доступ до яких надає Наукова бібліотека

4
ЛІГА ЗАКОН — українська ІТ-компанія, провідний розробник професійних інформаційно-правових систем під однойменним брендом. Системи ЛІГА: ЗАКОН призначені для консультаційно-правової підтримки цілої компанії та окремих спеціалістів – юристів, бухгалтерів, кадровиків та управлінців всіх рівнів.
5
Центр учбової літератури (ЦУЛ) – електронна бібліотека найбільшої книготорговельної та видавничої компанії в Україні, що спеціалізується на виданні та продажу різнопланової навчальної та довідкової літератури. Доступ надається в мережі університету.
Логін:  onu     Пароль:  library
База даних навчальних видань видавничого дому ЦУЛ
3

 

інструкція з користування EBSCO Tutorials | EBSCOhost – Ukrainian
EBSCOhost – багатофункціональна пошукова платформа, що надає можливість миттєвого доступу до світової наукової періодики в електронному форматі на різних мовах. У рамках передплати доступні наступні бази даних:
  • Academic Search Premier – мультидисциплинарна база даних, що містить повні тексти більш ніж 4600 журналів, з яких близько 3900 найменувань.
  • AHFS Consumer Medication Information – надійне джерело і визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами.
  • Business Source Premier – найпопулярніша база даних з досліджень в галузі бізнесу, яка містить повні тексти більш як 2 300 журналів і повні тексти статей із понад 1 100 рецензованих видань.
  • ERIC (Education Resource Information Center) забезпечує доступ до освітніх видань і ресурсів, містить більше 1,3 млн записів.
  • European Views of the Americas: 1 493 to 1750 – містить об’ємний покажчик, призначена для бібліотек, науковців та індивідуальних дослідників, які цікавляться європейськими інформаційними ресурсами, пов’язаними з Америкою.
  • GreenFILE – надає детальну інформацію з усіх аспектів впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних робіт  про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювання джерел енергії, переробку відходів тощо.
  • Health Source – Consumer Edition – включає різні галузі охорони здоров’я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров’я.
  • Health Source: Nursing / Academic Edition – надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін.
  • Library, Information Science & Technology Abstracts – база даних охоплює бібліотечну справу, класифікацію, каталогізацію, бібліометрію, онлайновий доступ до інформації, інформаційний менеджментта ін..
  • MasterFILE Premier – багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш як 1 700 видань загальної спрямованості, за період з 1975 року по теперішній час, а також близько 500 довідників, 164 400 документів-першоджерел і колекцію зображень, що налічує 592 000 фотографій, карт і прапорів.
  • MEDLINE – провідна база даних з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров’я, доклінічних досліджень та ряду інших питань.
  • Newspaper Source – надає доступ до повних текстів більш ніж 40 газет США та міжнародних газет, а також 389 регіональних газет (США).
  • Regional Business News – містить повнотекстові матеріали понад 80 регіональних видань по бізнесу усіх великих міст і сільських районів США.
  • Teacher Reference Center – містить покажчик і короткі реферати 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.
Безкоштовний мобільний додаток EBSCOhost для iPhone та Android

Безкоштовний доступ відкрито з 3 жовтня 2021 р.

LIBRARIA – проект компанії Архівні інформаційні системи (АІС), що здійснюється у співпраці з бібліотеками, архівами та науковими інституціями в Україні та за її межами. Мета проекту – оцифрувати та надати доступ онлайн до чимбільшого масиву української історичної періодики.
Розпочата робота над створенням ресурсу в 2012 році, коли було відскановано перші колекції українських газет. Наразі оцифровано близько 700 000 сторінок понад 400 видань українською, польською, німецькою, румунською, їдиш, кримсько-татарською та російською мовами, що видавалися у різних регіонах України та поза її межами від початку до 50-х років ХХ ст. Ресурс постійно наповнюється. Ми продовжуємо роботи і плануємо представити у найближчі роки кілька мільйонів сторінок значно розширивши географічні та хронологічні межі проекту.
Останню інформацію про роботу АІС можливо отримати на сторінці Facebook : https://www.facebook.com/arinsy.ua/
Research4Life – це міжнародна платформа, створена в 2001 році за участі Всесвітньої організації охорони здоров’я та провідних міжнародних видавничих компаній. Наразі українським науковцям доступна більшість контенту Research4Life, обсяг якого становить понад 210 тис. одиниць, зокрема 38 647 журнали, 130 378 книг, 93 джерела довідкової інформації та 39 баз даних.
Research4Life надає доступ до повнотекстових електронних ресурсів, представлених у 5 колекціях академічних та професійних рецензованих матеріалів:
  • GOALI (література у сфері права та суспільних наук, зокрема політичних наук, економіки, історії, філософії тощо);
  • OARE (інформаційні ресурси з питань, пов’язаних з довкіллям, у галузях екології, географії, енергетики тощо);
  • HINARI (одна з найбільших у світі колекцій біомедичної та медичної літератури);
  • ARDI (колекція науково-технічної інформації);
  • AGORA (колекція цифрових бібліотек, де представлені ресурси у галузях харчування та сільського господарства).

У рамках проекту Research4Life надано безкоштовний доступ до ресурсів провідних видавців наукової літератури з 2022 р.

ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.
На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Доступ відбувається відповідно до наказу МОН № 721 від 29 травня 2020 р.

Без названия
Scopus – бібліографічна та реферативна база даних рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Scopus надає всебічний огляд дослідницьких результатів у сферах науки, технології, медицини, соціальних наук, мистецтва та гуманітарних наук, а також інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень.

Доступ відбувається відповідно до наказу МОН № 1286 від 19.09.2017 р.

Slavic Humanities Index

Слов’янський гуманітарний індексце науково-метрична база даних в галузі гуманітарних наук з Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. Ця база даних забезпечує доступ до наукових і культурологічним журналам України, Польщі, Чехії, Росії, Білорусі, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Македонії, Сербії, Словенії, Словаччини, Чорногорії, Хорватії. На платформі зібрані бібліографічні записи статей, рецензій на книги, збірників конференцій та інших матеріалів з широкого кола дисциплін, включаючи історію, літературу, філософію, мови, лінгвістику, етнологію, театрознавство і кінознавства, культурологію і регіонознавство. Повнотекстові статті постійно додаються. База даних оновлюється щомісяця
Springer – міжнародна видавнича компанія, що спеціалізується на друці наукових журналів та книг, що охоплюють весь спектр дисциплін від технологічних, медичних до соціальних наук. Публікації представлені в межах трьох платформ: SpringerLink.com, Springer nature.com та Nature Research. На всіх платформах наявний пошук як за тематикою та дисципліною, так і за назвою певного журналу. Інформація оновлюється щоденно, висвітлюючи найновіші здобутки наукового світу.

Доступ забезпечено МОН та за підтримки Державної науково-технічної бібліотеки (ДНТБ) з 03.01.2020 р.

STATISTA.COM –один з найавторитетніших порталів даних. Він об’єднує статистичні дані за більш ніж 80 000 тем, із більш ніж 22 500 джерел, надаючи їх на чотирьох платформах: німецькою, англійською, французькою та іспанською. Пропонує своїм користувачам найновіші результати опитувань, галузеві звіти (тренди, поточний стан, прогнози), дослідження та аналіз про глобальні бізнес-міста, країни, бренди, топ-компанії в даній галузі чи регіоні, звіти про перспективи та інший інформаційний контент.
Результати пошуку можна завантажувати, структурувати і використовувати інформацію в наукових роботах, дослідженнях, презентаціях.
1
Web of Science – пошукова платформа, яка об’єднує реферативні бази даних публікацій і пропонує науковцям, викладачам та студентам швидкий доступ до якісної міждисциплінарної релевантної інформації. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. В рамках передплати доступний пошук у наступних базах даних:
  • Web of Science Core Collection (1970 – по теперішній час) – доступ до авторитетнішої в світі наукової літератури з суспільних наук, мистецтва, гуманітарних наук і матеріалів міжнародних конференцій, симпозіумів, семінарів тощо. WoS Core Collection містить наступні бібліографічні покажчики:
  • Science Citation Index Expanded (1970-present)
  • Social Sciences Citation Index (1970-present)
  • Arts & Humanities Citation Index (1975-present)
  • Conference Proceedings Citation Index- Science (1990-present)
  • Conference Proceedings Citation Index- Social Science & Humanities (1990-present)
  • Book Citation Index– Science (2005-present)
  • Book Citation Index– Social Sciences & Humanities (2005-present)
  • Emerging Sources Citation Index (2015-present)
  • Chinese Science Citation DatabaseSM (1989 – по теперішній час) – бібліографічна інформація з 1200 основних наукових і технічних журналів, які опубліковані в Китайській Народній Республіці.
  • Derwent Innovations IndexSM (1963 – по теперішній час) – патентна інформація з доповненнями від Derwent World Patent Index, а також інформація про цитування патентів від Patents Citation Index.
  • KCI-Korean Journal Database (1980 – по теперішній час) – містить бібліографічну інформацію політематичних журналів, опублікованій в Кореї.
  • MEDLINE (1950 – по теперішній час) – провідна база даних з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров’я, доклінічних досліджень та ряду інших питань.
  • Russian Science Citation Index (2005 – по теперішній час) – доступ до бібліографічної інформації понад 500 наукових, технічних, медичних та освітніх журналів. Публікації були ретельно відібрані з наукової електронної бібліотеки (eLIBRARY.RU), яка є найбільшим інформаційним ресурсом з досліджень в Росії.
  • SciELO Citation Index (1997 – по теперішній час) – доступ до наукової літератури з суспільних, гуманітарних наук і мистецтва, яка була опублікована в кращих журналах відкритого доступу в Латинській Америці, Португалії, Іспанії та Південній Африці.

Доступ відбувається відповідно до наказу МОН від № 1286 від 19.09.2017 р.

 

 

 


Пошук по сайту

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930