Медичні знання. Основи здоров’я

Повнотекстова база з медицини та психології База дана наповнена інформацією за двома векторами: медициною, психологією. У кожній із цих галузей наявні підручники, монографії та курси лекцій.

 

Студенческая библиотека Мультидисциплінаний сайт, що надає доступ до книг, методичних посібників та статей від промислового та цивільного будівництва, юридичних дисциплін, безпеки життєдіяльності та охорони праці до фізико-математичних дисциплін.

 

Основи здоров*я: Електронні підручники Сайт для того, щоб кожен учень, студент, вчитель, викладач, мав змогу онлайн вивчати потрібний матеріал, готуватись до уроків, ЗНО, контрольних робіт. На сайті представлені статті, розробки уроків, періодичні видання, а також і книги з різних галузь знань, зокрема зі тематики «охорона здоров’я»

 

Бібліотека Буковинського державного медичного університету Перелік сайтів періодичних українських, російських та білоруських видань, де можна ознайомитись з повними версіями статей минулих років та з анотаціями статей поточного року.

 

Наукова бібліотека Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова представляє підбірку електронних медичних журналів, з якими можна працювати дистанційно.

 

НАУКОВІ ЖУРНАЛИ

«Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров’я України»

В журналі публікуються статті, в яких висвітлюються питання державної політики охорони здоров’я; теоретичні основи охорони здоров’я; концептуальні основи реформування галузі; питання профілактики в охороні здоров’я; медико-демографічні та медико-соціологічні дослідження; вивчення та прогнозування здоров’я населення, розробка моделей управління здоров’ям; медичні проблеми здорового способу життя; організація охорони здоров’я населення; питання управління охороною здоров’я; економіка охорони здоров’я, страхова медицина; нормативне, правове, кадрове, інформаційне, матеріально-технічне, фінансове забезпечення системи охорони здоров’я; сучасні медичні технології; проблеми підготовки медичних кадрів та організація післядипломної освіти; громадське здоров’я в Україні; комплексна інформація системи охорони здоров’я, її правове, інформаційне, програмне і технічне забезпечення; організація наукових досліджень у системі охорони здоров’я та впровадження нововведень; питання історії медицини, медичної етики та деонтології; проблеми організації наукової медичної інформації; організація охорони здоров’я та управління нею в екстремальних умовах; міжнародний досвід з організації охорони здоров’я; міжнародне співробітництво з питань охорони здоров’я тощо.

 

«Вісник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Серія: Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини»

У віснику вміщено статті, що висвітлюють нові технології фізичного виховання, спорту і здоров’я людини різних груп населення. Матеріали друкуються в авторській редакції. Адресується науковим, науково-педагогічним, педагогічним, культурно-освітнім працівникам, вчителям фізичної культури, фахівцям з фізичної реабілітації, вчителям основ здоров’я, тренерам з видів спорту, докторантам та аспірантам.

 

«Здоров’я суспільства = Zdorov’a suspil’stva»

Професійне науково-практичне спеціалізоване рецензоване видання для фахівців в галузі охорони здоров’я, наукових і педагогічних працівників вищих навчальних закладів, фахівців в галузі екології, фізкультури та спорту.

 

«Медична освіта»

У журналі публікуються статті про оригінальні дослідження; аналітичні огляди з сучасних проблем медичної освіти; сучасні підходи до навчання майбутніх медичних працівників; обмін науково-практичним досвідом; короткі повідомлення, замітки з практики, рецензії, звіти, історичні довідки. Оригінальні статті  можуть супроводжуються коментарями членів редколегії, редакційної ради або авторитетних фахівців у даній галузі.

 

«Здравоохранение»

Журнал найбільш повно відображає наукову, клінічну, організаційну та педагогічну діяльність в області медицини Республіки Білорусь.

 

«Український журнал медицини, біології та спорту» охоплює актуальні питання теоретичної та практичної медицини, біології, фізичного виховання і спорту.

 

МОНОГРАФІЇ

Загальна теорія здоров’я та здоров’язбереження : кол. монографія / за заг. ред. Ю. Д. Бойчука. – Харків : Вид. Рожко С. Г., 2017. – 488 с.

У монографії розглянуто медико-біологічні механізми здоров’я, етико-правові та психолого-педагогічні засади практичного здоров’язбереження. Висвітлено теоретико-методологічні основи педагогіки здоров’я; сучасні підходи до створення здоров’язбережувального освітнього середовища; роль фізичного виховання у збереженні здоров’я; профілактика шкідливих звичок та соціально-небезпечних захворювань; здоров’язбережувальні освітні технології.

 

Основи громадського здоров’я: теорія і практика : навч.-метод. посіб. / за заг. ред. О. В. Безпалько. – Ужгород : ВАТ «Патент», 2008. – 322 с.

У посібнику розглянуто концептуальні засади громадського здоров’я та представлено окремі технології просвітницької роботи з різними цільовими групами щодо його покращення.

 

Сулима А. С. Методика навчання основ здоров’я, валеології та проведення виховної роботи з формування мотивації до здорового способу життя : навч.-метод. посіб. для студентів ст. вищ. освіти бакалавр освіт. програми «Середня освіта. Здоров’я людини» спец. 014 «Середня освіта (Здоров’я людини)» / А. С. Сулима. – Вінниця, 2019. – 182 с.

Навчально-методичний посібник складається з конспектів лекцій, у яких розглянуто мету, завдання курсу «Основи здоров’я»; законодавчу та нормативно-правову базу України, яка окреслює напрями діяльності й заходи щодо формування здорового способу життя та безпечної поведінки у дітей і молоді; принципи та методи навчання, які застосовуються на уроках «Основ здоров’я»; загальні положення про кабінет основ здоров’я; види й способи застосування проблемних ситуацій та дидактичних ігор на уроках основ здоров’я.


Пошук по сайту

Календар

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930