(Українська) Міжнародні економічні відносини

  • 0

(Українська) Міжнародні економічні відносини

Category : WEB-ресурси

Національний інститут стратегічних досліджень  На сайті представлені публікації результатів наукових досліджень, основних напрямів наукової діяльності Інституту, що стосуються міжнародного спрямування.

Кафедра Менеджменту інноваційного підприємництва та міжнародних економічних відносин Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» надала методичне забезпечення  ОПП «Міжнародні економічні відносини», що складається з книг, методичного забезпечення та робочих програм.

Журнал «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» є науковим фаховим виданням України, яке включено до Переліку наукових фахових видань України категорії «Б» з економічних та політичних наук спеціальності.

«Східна Європа: економіка, бізнес та управління» У журналі висвітлюються актуальні питання економічної теорії та історії економічної думки; світового господарства та міжнародних економічних відносин; економіки та управління підприємствами; інноваційної та інвестиційної діяльності; бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту; фінансів та податкової політики; математичних методів та інформаційних технологій в економіці; сучасного менеджменту та інших галузей економічної науки. Журнал інформує також про події наукового життя та економічну освіту в Україні; подає рецензії наукових праць та підручників з економічної тематики.

Щоквартальний науковий журнал «Журнал європейської економіки» висвітлює актуальні теорії й концепції міжнародної економіки, дослідження особливостей економіки трансформаційних країн і феномену глобальної та європейської економічної інтеграції, визначення місця європейських країн у світовій економіці.

«Економіка та суспільство» – це електронний журнал з економічних наук, що був заснований у 2015 році Мукачівським державним університетом. На початку 2019 року випуск видання було припинено. З метою відновлення функціонування журналу та його подальшої популяризації у 2020 році було змінено засновника та видавця, публікацію статей здійснює Видавничий дім «Гельветика».

«Економічні горизонти» – це науковий журнал, що публікується у відкритому доступі та висвітлює актуальні питання фінансово-економічної проблематики.

Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Міжнародні економічні відносини та світове господарствоце економічний науково-практичний журнал, заснований у 2014 році кафедрою міжнародних економічних відносин Ужгородського національного університету. Видання входить до категорії «Б» «Переліку наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук» на підставі Наказу МОН України від 2 липня 2020 року № 886 (Додаток № 4). У журналі висвітлюються актуальні питання економіки; обліку та оподаткування; фінансів, банківської справи та страхування; сучасного менеджменту; маркетингу, міжнародних економічних відносин та інших галузей економічної науки.

Подільський науковий вісник. У журналі висвітлюються актуальні проблеми економіки, міжнародних економічних відносин, менеджменту, маркетингу, підприємництва, фінансів, банківської справи, страхування, обліку, оподаткування, публічного управління, економічної та педагогічної кібернетики,  педагогіки, соціальної роботи.


Leave a Reply

Search

Calendar

July 2024
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031