Семінар Web of Science

  • 0

Семінар Web of Science

19 квітня 2017 р. в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова відбулися семінари, які були проведені офіційним представником компанії Clarivate Analytics в Україні кандидатом біологічних наук, ст. наук. співробітником Інституту молекулярної біології і генетики НАН України Тихонковою Іриною Олександрівною.

Представникам редакційних колегій семінар “Наукові видання: базові вимоги, конкурентноспроможні моделі на основі даних Web of Science” дав змогу зважити сильні та слабкі сторони свого видання та визначити вектор подальшого розвитку.  Завдяки використання ресурсів Web of Science редакційні колегії мають змогу не тільки відслідковувати показники щодо свого видання, але й здійснювати пошук потенційних авторів та рецензентів, аналізувати проблематики наукової області та визначати актуальні направлення.

На тренінзі “Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень” для академічної спільноти вузу розглядалися питання пошуку релевантної інформації за допомогою бази даних Web of Science Core Collection, відбір профільних видань для опублікування результатів наукових досліджень у Journal Citation Reports, використання інформаційного інструменту EndNote online для оформлення публікації при цьому мінімізуючи помилки та час, поширення своїх наукових досягнень та пошук потенційних співавторів за допомогою ResearcherID.


Leave a Reply

Пошук по сайту

Календар

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829