Біоніка

Підручники, навчальні й методичні посібники:

Матеріал цього навчального посібника сконцентрований навколо відповіді на питання: як знання і уміння людини виразити у вигляді програми для комп’ютера? Сучасні тенденції в сфері застосування комп’ютерів характеризуються зростанням значення методів штучного інтелекту в програмному забезпеченні. Системи штучного інтелекту з користю застосовуються в реальному житті

Статті, доповіді

Серин-треонінові протеїнкінази родини PLK відіграють важливу роль у регуляції клітинного циклу та рості злоякісних пухлин. Встановлено, що пригнічення функції сенсорно-сигнального ензиму ERN1 (від ендоплазматичного ретикулуму до ядра-1), що є основною сигнальною системою стресу ендоплазматичного ретикулуму, істотно змінює рівень експресії генів протеїнкіназ родини PLK (POLO-like кінази 1-4), у клітинах гліоми лінії U87, але більш виражено генів PLK1, PLK2 та PLK4. Ці зміни в експресії генів PLK1, PLK2, PLK3 та PLK4 не опосередковані ендорибонуклеазною активністю ензиму ERN1, оскільки пригнічення лише ендорибонуклеази ERN1 не впливає істотно на експресію генів родини PLK.
Швидке збільшення площ посівів ГМ-культур, робить їх найбільш високоадаптивними посівними культурами в історії сільського господарства. Тут представлені результати дев’яти років тестування слив клона C5 (трансформований капсидним білком вірусу шарки сливи) при високому і постійному інфекційному навантаженні PPV-Rec, як самостійного агента, так і у поєднанні з вірусами карликовості чорносливу і кільцевий хлоротичності яблуні.
Досліджено особливості монокулярного сприйняття емоційних та беззмістовних вербальних стимулів. Виявлено зростанням спектральної потужності тета-діапазону в завданні з використанням емоціогенної лексики, за умови презентації слів у ліве око. Показано збільшення спектральної потужності бета-діапазону за умов активного правого ока в аналогічному завданні. Виявлено значно меншу мозкову активність при перегляді псевдослів по відношенню до справжніх слів при монокулярному (ліве око активне) та бінокулярному сприйнятті. Виявлено, що при правоокулярній презентації вербальних стимулів механізми селективності уваги більш ефективні.

Пошук по сайту

Календар

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031