Соціологія

«Габітус» – це періодичний науковий фаховий журнал, заснований у 2016 році Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій, що публікує результати теоретичних та емпіричних наукових досліджень у сфері соціології та психології.

 

«Соціологія права» – науковий журнал, де публікуються результати наукових досліджень учених вищих навчальних закладів та наукових установ України, зарубіжних учених, ад’юнктів, аспірантів, докторантів, а також громадян, що ведуть наукові дослідження з особистої ініціативи. Науковий журнал створений для розвитку наукових контактів між спеціалістами в галузі соціології права як України, так й інших держав.

 

Frontiers in Sociology – це міжнародний науковий форум для вивчення суспільства, який зосереджується на сучасних соціальних проблемах.

 

 «Український соціум» – журнал орієнтований на вчених, викладачів, аспірантів, спеціалістів у галузі соціології, економіки, соціальної психології, управління та політичних наук. На його сторінках друкуються оригінальні та цінні з наукової точки зору матеріали, що відповідають концепції журналу й тематичній спрямованості таких рубрик: «Суспільні трансформації: міждисциплінарний аспект», «Соціологія», «Економіка», «Політика», «Регіональні акценти», «Соціальна політика», «Молодий науковець», «Моніторинг громадської думки», «Думка молоді: результати U-Report», «Погляд соціолога», «Наукове життя: події, факти, відгуки».


Пошук по сайту

Календар

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031