Фінанси, банківська справа та страхування

 

Сайт Bankchart.com.ua це актуальні рейтинги банківських послуг, архів і динаміка середніх ставок. На Bankchart.com.ua можна порівняти і вибрати кращі умови оформлення депозиту, пластикової або кредитної карти. Кредитні рейтинги допоможуть мінімізувати витрати на виплату і обслуговування іпотеки, автокредиту, споживчої позики. Крім того, на сайті представлені рейтинги грошових переказів, які дозволяють вибрати найнижчий тариф для відправки грошей по Україні або за кордон. На сайті також представлені актуальні рейтинги інтернет-банкінгів, поради щодо вибору та підключення онлайн банкінгів. Для розрахунку вартості кредиту, відсотків по депозиту можна скористатися банківськими калькуляторами. Аналітики сайту регулярно оновлюють курси валют і металів банків у всіх містах України. На Bankchart.com.ua представлені популярні крос-курси, коментарі банківських фахівців про прогноз курсу. За допомогою конвертера можна розрахувати вартість будь-якої валюти. Кращий довідник фінансових компаній України. Крім банківських відділень і банкоматів сервіс допоможе швидко знайти контакти колекторських компаній, ломбардів, МФО, автосалонів, мобільних операторів, інтернет провайдерів тощо. На сайті також ви знайдете відповіді на популярні питання про діяльність фінансових організацій. На сайті регулярно публікуються путівники і рейтинги зі страхування, інвестицій, криптовалюти. Крім того, на Bankchart.com.ua.ua можна стежити за індикаторами розвитку економіки (обліковою ставкою, резервами НБУ, інфляцією, ВВП тощо).

Журнали

 

Міжнародний науково-практичний журнал «Фінансовий простір»це електронний фаховий науковий журнал, що заснований у 2011 році Університетом банківської справи Національного банку України (м. Київ), видавцем якого є Черкаський навчально-науковий інститут Університету банківської справи. У 2012 році журнал зареєстровано в Міжнародному центрі періодичних видань (ISSN International Centre, м. Париж) – ISSN 2304-1692. Наказом Міністерства освіти і науки України від 10.10.2013р. № 1411 видання включено до Переліку наукових фахових видань України (економічні науки).

Метою журналу «Фінансовий простір» є оприлюднення результатів наукових досліджень з теоретичних і практичних проблем функціонування і розвитку економіки та фінансової системи, які відповідають сучасному рівню економічної науки за допомогою відкритого доступу до публікацій дослідників.

 

«Економіка та суспільство» це електронний журнал з економічних наук, що був заснований у 2015 році Мукачівським державним університетом. У виданні публікуються науково-теоретичні та практичні матеріали з актуальних загальнотеоретичних та галузевих економічних питань, а також пропозиції щодо оптимізації економічних процесів та явищ країни. У журналі висвітлюються актуальні питання економічної теорії та історії економічної думки; світового господарства та міжнародних економічних відносин; економіки та управління підприємствами; інноваційної та інвестиційної діяльності; бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту; фінансів та податкової політики; математичних методів та інформаційних технологій в економіці; сучасного менеджменту та інших галузей економічної науки. Журнал інформує також про події наукового життя та економічну освіту в Україні; подає рецензії наукових праць та підручників з економічної тематики.

 

«Облік і фінанси»фаховий (категорія Б) рецензований науково-виробничий журнал відкритого доступу. Індексується в міжнародних каталогах та наукометричних базах. Заснований у 2004 р. Федерацією аудиторів, бухгалтерів і фінансистів АПК України. До 2013 р. видавався під назвою «Облік і фінанси АПК». Основна мета журналу – формування наукового забезпечення для вчених та дослідників шляхом публікації високоякісних досліджень з бухгалтерського обліку, фінансів та інших економічних наук.

 

Журнал «Фінанси України» внесено до Переліку наукових фахових видань України (наказ Міністерства освіти і науки України 24.09.2020 № 1188), категорія “Б”; економічні спеціальності – 051, 071, 072, 073, 076, 281, 292. Журнал посідає провідні місця за індексом Гірша h-5 у системі “Бібліометрика української науки” Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

 

Фаховий науковий журнал «ЕКОНОМІКА: реалії часу» створено на базі Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Державного університету «Одеська політехніка» за наказом ректора №73 від 08.08.2011р. на підставі рішення Вченої Ради ОНПУ (протокол №9 від 24 травня 2011р.). Видання висвітлює проблематику стану та перспектив розвитку економіки як у світому так й у регіональному масштабі. На сторінках журналу розміщуються результати оригінальних наукових, практичних, навчально-методичних досліджень в областях економіки, підприємництва, менеджменту, маркетингу, логістики. Висвітлюються актуальні питання економіки та управління, інформаційного та математичного забезпечення економічних процесів, інновацій, інвестицій, конкурентоспроможності та сучасних проблем регіонального розвитку. Журнал розраховано на наукових працівників, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.

 

Фаховий друкований науковий журнал «Економічний журнал Одеського політехнічного університету» створено на базі Інституту бізнесу, економіки та інформаційних технологій Державного університету «Одеська політехніка» за наказом ректора №17 від 04.04.2017 р. на підставі рішення Вченої Ради ОНПУ (протокол №6 від 28.03.2017 р.). Видання висвітлює проблематику стану та перспектив розвитку економіки як у світовому так й у регіональному масштабі. На сторінках журналу розміщуються результати оригінальних наукових, практичних, навчально-методичних досліджень в областях економіки, підприємництва, менеджменту, маркетингу, логістики. Висвітлюються актуальні питання економіки та управління, інформаційного та математичного забезпечення економічних процесів, інновацій, інвестицій, конкурентоспроможності та сучасних проблем регіонального розвитку. Журнал розраховано на наукових працівників, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів.

 

Науковий рецензований журнал «Фінансові ринки, інституції та ризики» зареєстровано Міністерством юстиції України (Свідоцтво № KB 22528-12428P від 24 листопада 2016 р.). Засновник журналу – Сумський державний університет. Мова публікації – англійська. Видається з 2017 року. На підставі Наказу МОН України від 28.12.2019 року No 1643 журналу Фінансові ринки, інституції та ризики присвоєно статус фахового за категорією Б за спеціальностями Економіка (051), Облік і оподаткування (071), Фінанси, банківська справа та страхування (072), Менеджмент (073), Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (076), Маркетинг (075), Публічне управління та адміністрування (281), Міжнародні економічні відносини (292).

 

Місія журналу «Економічний дискурс»висвітлення результатів наукових досліджень, інновацій і передового досвіду та акумулювання наукових статей кращих вітчизняних та зарубіжних вчених з економічної тематики. Наукова направленість – економічна теорія та практика; проблеми економіки на різних рівнях управління; інноваційно-інвестиційне забезпечення економіки; сучасний менеджмент і маркетинг; удосконалення фінансово-кредитної системи; соціально-економічні відносини; інформаційні технології в економіці.

 

Електронний журнал «Ефективна економіка» включено до переліку наукових фахових видань України (Категорія «Б») з питань економіки (Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.07.2019 № 975).


Пошук по сайту

Календар

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031