Біологічні науки

 

Інститут клітинної біології та генетичної інженерії НАН України
Офіційний сайт Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України містить інформацію про основні напрямки діяльності Інституту, відомості про структуру, конференції, що організує Інститут. У розділі «Бібліотека Інституту» розміщені відомості щодо публікацій, що наявні в електронному каталозі бібліотеки Інституту, а також посилання на сайт наукового журналу «Цитологія та генетика», де публікуються бібліографічні дані, резюме та повні тексти статей, правила оформлення статей.

 

Інституціональний Репозиторій Одеського національного медичного університету (ІРОНМедУ)
Електронний архів документів, публікацій наукових досліджень співробітників, викладачів та студентів ОНМедУ.

 

Bioline International
Відкритий доступ до рецензованих журналів з медичних та біологічних наук, опублікованих у країнах, що розвиваються

 

BioMed Central
База даних видавництва BioMed Central. Було першим з видавництв, яке представило модель відкритого доступу до публікацій з біології, медицини та суміжник наук. База містить матеріали із 290 високоякісних рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук.

 

BioSample
База даних Національного центру біотехнологічної інформації США, що містить матеріали публікацій з біології, які використовуються в експериментальних дослідженнях.

 

PubMed Central® (PMC)
Безкоштовний повнотекстовий архів журнальної літератури з біомедицини та наук про життя в Національній медичній бібліотеці Національного інституту охорони здоров’я США (NIH / NLM).

 

 НАУКОВІ ЖУРНАЛИ

 

Вісник проблем біології і медицини
Науковий журнал, що містить публікації з експериментальних та клінічних досліджень, з вивчення сучасних біохімічних, імунологічних, морфологічних методик. Вивчення структури і функції органів, розробка фармакологічних препаратів та багато інших питань розглядаються вже не тільки на мікро-, а й на нанорівні.

 

Current Biology
Журнал, в якому публікуються оригінальні дослідження з усіх галузей біології, що містять найрізноманітніші розділи.

 

Frontiers in Bioengineering and Biotechnology 
База даних, що надає онлайн безкоштовний і відкритий доступ до архівів наукових журналів.
База містить наступні тематичні розділи:

 

Innovative Biosystems and Bioengineering
Рецензований науковий журнал, який публікує оригінальні й оглядові статті та короткі повідомлення з проблем прикладної біології, біотехнології та біомедичної інженерії. Журнал передбачає системний підхід для об’єднання наукової думки фахівців різної спеціалізації, які працюють із науково-технічними розробками в галузі “life sciences”.

 

International Journal of Biotechnology and Bioengineering 
Рецензований журнал відкритого доступу, присвячений останнім досягненням біотехнології та біоінженерії. IJBB містить актуальну інформацію щодо інновацій у галузях біотехнології.
IJBB публікує оригінальні дослідницькі статті, оглядові статті, клінічні оглядові статті, практичні статті, редакційні статті, короткі повідомлення, звіти, блоги, рекомендації з клінічного менеджменту, методи дослідження та звітні статті в усіх областях біотехнології та біоінженерії.

 

Nature Biotechnology 
Щомісячний журнал, який висвітлює науку та бізнес біотехнології. У ньому публікуються нові матеріали в галузі технології/методології, що мають відношення до біологічних, біомедичних, сільськогосподарських та екологічних наук, а також охоплюють комерційні, політичні, етичні, правові та соціальні аспекти цього дослідження.

 

Open Biological Sciences Journal
Онлайн-журнал відкритого доступу, який публикує дослідницькі статті, огляди, листи з усіх галузей біологічних наук.