Передплатні БД

 Передплатні бази даних, доступ до яких надається в мережі університету

 

 Slavic

Humanities

Index

Слов’янський гуманітарний індексце науково-метрична база даних в галузі гуманітарних наук з Центральної, Східної та Південно-Східної Європи. Ця база даних забезпечує доступ до наукових і культурологічним журналам України, Польщі, Чехії, Росії, Білорусі, Болгарії, Боснії і Герцеговини, Македонії, Сербії, Словенії, Словаччини, Чорногорії, Хорватії. На платформі зібрані бібліографічні записи статей, рецензій на книги, збірників конференцій та інших матеріалів з широкого кола дисциплін, включаючи історію, літературу, філософію, мови, лінгвістику, етнологію, театрознавство і кінознавства, культурологію і регіонознавство. Повнотекстові статті постійно додаються. База даних оновлюється щомісяця
 1
Web of Science – пошукова платформа, яка об’єднує реферативні бази даних публікацій і пропонує науковцям, викладачам та студентам швидкий доступ до якісної міждисциплінарної релевантної інформації. Платформа володіє вбудованими можливостями пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. В рамках передплати доступний пошук у наступних базах даних:
 • Web of Science Core Collection (1970 – по теперішній час) – доступ до авторитетнішої в світі наукової літератури з суспільних наук, мистецтва, гуманітарних наук і матеріалів міжнародних конференцій, симпозіумів, семінарів тощо. WoS Core Collection містить наступні бібліографічні покажчики:
 • Science Citation Index Expanded (1970-present)
 • Social Sciences Citation Index (1970-present)
 • Arts & Humanities Citation Index (1975-present)
 • Conference Proceedings Citation Index- Science (1990-present)
 • Conference Proceedings Citation Index- Social Science & Humanities (1990-present)
 • Book Citation Index– Science (2005-present)
 • Book Citation Index– Social Sciences & Humanities (2005-present)
 • Emerging Sources Citation Index (2015-present)
 • Chinese Science Citation DatabaseSM (1989 – по теперішній час) – бібліографічна інформація з 1200 основних наукових і технічних журналів, які опубліковані в Китайській Народній Республіці.
 • Derwent Innovations IndexSM (1963 – по теперішній час) – патентна інформація з доповненнями від Derwent World Patent Index, а також інформація про цитування патентів від Patents Citation Index.
 • KCI-Korean Journal Database (1980 – по теперішній час) – містить бібліографічну інформацію політематичних журналів, опублікованій в Кореї.
 • MEDLINE (1950 – по теперішній час) – провідна база даних з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров’я, доклінічних досліджень та ряду інших питань.
 • Russian Science Citation Index (2005 – по теперішній час) – доступ до бібліографічної інформації понад 500 наукових, технічних, медичних та освітніх журналів. Публікації були ретельно відібрані з наукової електронної бібліотеки (eLIBRARY.RU), яка є найбільшим інформаційним ресурсом з досліджень в Росії.
 • SciELO Citation Index (1997 – по теперішній час) – доступ до наукової літератури з суспільних, гуманітарних наук і мистецтва, яка була опублікована в кращих журналах відкритого доступу в Латинській Америці, Португалії, Іспанії та Південній Африці.
 Без названия
Scopus – бібліографічна та реферативна база даних рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Scopus надає всебічний огляд дослідницьких результатів у сферах науки, технології, медицини, соціальних наук, мистецтва та гуманітарних наук, а також інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень.
 2
East View  — міжнародна компанія, що базується в Міннеаполісі (США). Головна галузь діяльності — надання російськомовних електронних ресурсів.
Можливий перегляд окремих номерів, тематичний пошук, пошук за автором, назвою статей, роком видання, номером журналу, а також збереження тексту статей і  їх роздрукування. Бази даних поповнюються щодня. В рамках передплати доступні наступні бази даних:
 3
EBSCOhost – багатофункціональна пошукова платформа, що надає можливість миттєвого доступу до світової наукової періодики в електронному форматі на різних мовах. У рамках передплати доступні наступні бази даних:
 • Academic Search Premier – мультидисциплинарна база даних, що містить повні тексти більш ніж 4600 журналів, з яких близько 3900 найменувань.
 • AHFS Consumer Medication Information – надійне джерело і визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами.
 • Business Source Premier – найпопулярніша база даних з досліджень в галузі бізнесу, яка містить повні тексти більш як 2 300 журналів і повні тексти статей із понад 1 100 рецензованих видань.
 • ERIC (Education Resource Information Center) забезпечує доступ до освітніх видань і ресурсів, містить більше 1,3 млн записів.
 • European Views of the Americas: 1 493 to 1750 – містить об’ємний покажчик, призначена для бібліотек, науковців та індивідуальних дослідників, які цікавляться європейськими інформаційними ресурсами, пов’язаними з Америкою.
 • GreenFILE – надає детальну інформацію з усіх аспектів впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних робіт  про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювання джерел енергії, переробку відходів тощо.
 • Health Source – Consumer Edition – включає різні галузі охорони здоров’я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров’я.
 • Health Source: Nursing / Academic Edition – надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін.
 • Library, Information Science & Technology Abstracts – база даних охоплює бібліотечну справу, класифікацію, каталогізацію, бібліометрію, онлайновий доступ до інформації, інформаційний менеджментта ін..
 • MasterFILE Premier – багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш як 1 700 видань загальної спрямованості, за період з 1975 року по теперішній час, а також близько 500 довідників, 164 400 документів-першоджерел і колекцію зображень, що налічує 592 000 фотографій, карт і прапорів.
 • MEDLINE – провідна база даних з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров’я, доклінічних досліджень та ряду інших питань.
 • Newspaper Source – надає доступ до повних текстів більш ніж 40 газет США та міжнародних газет, а також 389 регіональних газет (США).
 • Regional Business News – містить повнотекстові матеріали понад 80 регіональних видань по бізнесу усіх великих міст і сільських районів США.
 • Teacher Reference Center – містить покажчик і короткі реферати 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.
Безкоштовний мобільний додаток EBSCOhost для iPhone та Android
 4
 ЛІГА ЗАКОН — українська ІТ-компанія, провідний розробник професійних інформаційно-правових систем під однойменним брендом. Системи ЛІГА: ЗАКОН призначені для консультаційно-правової підтримки цілої компанії та окремих спеціалістів – юристів, бухгалтерів, кадровиків та управлінців всіх рівнів.
 5
Центр учбової літератури (ЦУЛ) – електронна бібліотека найбільшої книготорговельної та видавничої компанії в Україні, що спеціалізується на виданні та продажу різнопланової навчальної та довідкової літератури.
Доступ надається в мережі університету.
Логін:  onu     
Пароль:  library
База даних навчальних видань видавничого дому ЦУЛ

 

 


Пошук по сайту

Календар

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829