Новини

2018

 


30 березня 2018 р. у Науковій бібліотеці ОНУ імені І. І. Мечникова відбувся науково-практичний міський семінар «Алгоритм впровадження УДК в університетській бібліотеці: з досвіду роботи НБ ОНУ». В ході семінару було розглянуто основи нормативно-методичної бази впровадження УДК та надано можливість слухачам ознайомиться з документами de visu на спеціально організованій виставці. Висвітлено досвід впровадження універсальної десяткової класифікації в НБ ОНУ, акцентовано увагу на питаннях систематизації та електронної предметизації документів, веденню систематичного каталогу та зіставлення класифікаційних таблиць УДК та ББК. Слухачам було надано можливість поставити питання щодо впровадження УДК, систематизації та електронної предметизації документів, отримати вичерпну відповідь та методичну допомогу.
Без имени-3

30 березня 2018 р. о 10.00

в Науковій бібліотеці ОНУ імені І. І. Мечникова,
вул. Преображенська, 24, к. 34 (3 поверх)
відбудеться науково-практичний міський семінар

«Алгоритм впровадження УДК в університетській бібліотеці: з досвіду роботи НБ ОНУ»

Науково-педагогічна спадщина М. М. Ланге в архівному фонді університетської бібліотеки: до 160-річчя від дня народження вченого

Наукова бібліотека Одеського національного університету імені І. І. Мечникова презентує віртуальну виставку до 160-річчя від дня народження видатного психолога, одного з фундаторів експериментальної психології, філософа, педагога Миколи Миколайовича Ланге (12 (24).03.1858-15.02.1921).

Детальніше 

До 155-річчя від дня народження вченого-ботаніка Володимира Іполитовича Липського

 Науковою бібліотекою Одеського національного університету імені І. І. Мечникова було підготовлено віртуальну виставку, що містить матеріали з фондів бібліотеки, які висвітлюють життєвий та науковий шлях вченого.

Детальніше 

 

До історії становлення української державності

Наукова бібліотека Одеського національного університету імені І. І. Мечникова презентує віртуальну виставку, присвячену 100-річчю з дня прийняття урядом УНР законів про український герб, грошову систему та громадянство. На виставці представлено літературу та фотоматеріали, що ілюструють історію походження Тризубу, української гривні, а також відображають основні віхи становлення українського громадянства.

Детальніше 

Без имени-3 В НБ ОНУ впроваджується Універсальна десяткова класифікація

29 березня 2017 року після офіційного опублікування набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 177 “Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації”.

2017-2016