Одесский Национальный Университет им. И. И. Мечникова
 

Українські пошукові системи

http://www.ay.com.ua/

Ay! Український пошуковий сервер

Пошуковий сервер виконує пошук по українським ресурсам Інтернет, складається з пошукового сервера і порталу. Також точний прогноз погоди по Україні.

 

http://sova.com.ua/

Сова - пошук в Україні

Українська пошукова машина. Пошук документів, пошук музики, зображень, фото.

 

http://meta-ukraine.com/

Мета 

Повнотекстовий пошук по серверам України і закордонним українським серверам, з урахуванням морфології української, російської та англійської мов. Фінансові і комп'ютерні новини, погода, маркетингові дослідження українського Інтернету.

 

http://www.online.ua/

Online.ua

Українська пошукова система. Каталог українських ресурсів.

 

http://www.topping.od.ua/

TopPING

Українська пошукова система, пошукова машина і каталог. Проста і розширена форма пошуку. Ведеться рейтинг сайтів і кількість їх відвідувань.

 

http://www.topping.com.ua/

TopPING

Каталог українських ресурсів з рейтингом сайтів та пошуковою системою. Має великий арсенал даних. Дозволяє шукати за фразами.

 

http://uanet.com.ua/

UAndex - пошук по Україні

Пошукова система по українських сайтах.

 

http://uaport.net/

UAport

Портал має потужні пошукові можливості у текстах документів в мережі Інтернет, архівах української преси, українських новинах, товарах та послугах. Пошук виконується не тільки українською, а й російською, англійською, французькою та іншими мовами.

http://uaportal.com/

Uaportal

Великий багаторівневий каталог українських ресурсів (тематична та регіональна класифікація), швидкий пошук за ключовими словами.

 

http://www.bigmir.net/

Bigmir

Український інформаційний портал, каталог українських сайтів, пошук, новини, спорт, суспільство, пошта, радіо. Пошук виконується через Google або через Яндекс.

 

 

Загальнодисциплінарні безкоштовні електронні бібліотеки

Українські сайти

http://chitalka.info/pravoznavstvo.html

Студентська електронна бібліотека "Читалка"

Бібліотека пропонує безкоштовні електронні підручники за наступними напрямками: менеджмент, економіка і фінанси, облік, психологія, право, гуманітарні науки. Підручники в основному українською мовою. Книги доступні для читання посторінково.

 

http://www.knigka.org.ua

Сайт безкоштовної електронної бібліотеки "Книжка"

На сайті представлена література за наступними основними тематичними напрямками:

- книги (технічна література: машинобудування, будівництво, електротехніка; гуманітарна література, словники; комп'ютери і мережі: програмування, офісні програми, безпека, графіка, дизайн, самовчителі, Інтернет);

- журнали: технічні журнали, гуманітарні журнали, гумористичні журнали, іноземні журнали;

- програми для читання;

- бізнес-книги;

- художня література (романи, детективи, туризм, фото, спорт, релігія, езотерика, наука, техніка, медицина, авто, кулінарія);

- аудіокниги;

- енциклопедії;

- дитяча література (казки, вірші, дитячі журнали);

- відеоуроки.

Книги представлені в основному російською мовою, формат PDF або відкрите читання. Шукати літературу можна як за допомогою загального пошуку (слово з назви, дата), так і за тематичними розділами.

 

http://librar.org.ua/

Бібліотека українських авторефератів

Матеріали сортуються за тематичними розділами. У бібліотеці зібрані автореферати, захищені на Україні за останні 10 років. Тексти доступні для читання і скачування.

 

http://www.e-knigka.org.ua

Безкоштовна електронна бібліотека

На сайті представлено книги по різним напрямам: графіка, здоров'я і спорт, історія, світ комп'ютерів, наука і техніка, поезія, фантастика, філософія, фотографія, економіка, мовознавство.

Пошук здійснюється за словом з назви або за тематичними рубриками. Книги в основному російськомовні.

Формат книг - rar, doc, pdf, djvu.

 

http://ukrknyga.at.ua/   

Українська книга - безкоштовна електронна бібліотека

Бібліотека містить літературу за наступними тематичними розділами:

українознавство, історія, філософія, література, лінгвістика, суспільство і влада (політологія, соціологія, право, українська політика і суспільство, міжнародна політика), країни і народи, економіка, культура, астрономія, дозвілля. Крім цього в бібліотеці є періодичні видання. Представлено українські видання, в основному українською мовою. Тексти у форматах PDF, доступні для скачування.

 

http://kodges.org.ua/ 

Електронна бібліотека безкоштовних книг

Бібліотека пропонує книги, словники, підручники та іншу літературу, а також журнали різних напрямів (гуманітарні, технічні, комп'ютерні). Тексти надані у форматах PDF та DJVU, доступні для скачування.

http://pidruchniki.com.ua/ 

Перша електронна бібліотека підручників

Підручники з різних розділів науки: економіка, екологія, географія, історія, культурологія, етика, естетика, педагогіка, політологія, право, психологія, філософія, релігієзнавство, соціологія, риторика.

Тексти надаються для читання і копіювання.

 

http://www.lib.com.ua

Електронна бібліотека LIB.COM.UA

На сайті надаються повні тексти книг за наступними тематичними розділами: астрологія, кримінал, політика, психологія, комп'ютерна література (література про комп'ютери, мови програмування), релігія, атеїзм, філософія, медицина, кулінарія, енциклопедії, художня література (класична; детективи відомих письменників; вірші; народна творчість; фентезі, наукова фантастика, фантастичні повісті; пригодницька; любовні романи; гумор).

Представлені в основному російськомовні книги, тексти доступні для читання і скачування.

 

http://biglib.com.ua/ 

Електронна бібліотека BIGLIB

Представлено повні тексти книг за наступними тематичними розділами: історія, економіка, політика, філософія, психологія, релігія, учбові та навчальні посібники по комп'ютерній справі, довідкова і енциклопедична література, художня література (класична, зарубіжна, дитяча).

Представлені в основному російськомовні книги, тексти доступні для читання і скачування.

http://youalib.com/

Всеукраїнська електронна бібліотека

Ресурс, на якому можна ознайомитися з літературою українською мовою різних напрямків і стилів. Ресурс надає можливість студентам володіти інформацією, а викладачам - бути в курсі наукового прогресу.

http://www.nbuv.gov.ua/portal/

Сайт Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського

На сайті представлена повнотекстова наукова періодика України (журнали та збірники наукових праць).

http://dspace.nbuv.gov.ua:8080/dspace/ 

Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України

Бібліотека відкритого доступу пропонує безкоштовний доступ для читачів до наукової інформації в Інтернеті з правом читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, проводити пошук, посилатися на повнотекстові статті, індексувати. Тексти представлені в форматі PDF.

Російські сайти

http://biblioteka.cc/content.php

Електронна бібліотека Библиотека.ЦЦ

Библиотека.ЦЦ - найбільша електронна бібліотека книг, аудіокниг, має книжковий фонд з більш ніж 130 000 книг. Щодня в електронну бібліотеку додаються нові книги (від 100 до 500 шт.).

      

http://www.allbest.ru/libraries.htm

Безкоштовні електронні бібліотеки Allbest

В 30 розділах знаходиться більш ніж 4500 бібліотек. Тут представлено електронні ресурси за такими рубриками: універсальні, науково-освітні, фантастика, художня література, дитяча література, авторські збірки творів, гумор, сатира, афоризми, технічна література, міфологія, держава, нації, політика, мистецтво, словники і перекладачі, релігія, енциклопедії.

http://www.i-u.ru/biblio/

Віртуальна бібліотека учбової та наукової літератури Російського Гуманітарного Інтернет-університету

 

 

Астрономія

 

Російські сайти

http://www.gomulina.orc.ru/

Віртуальний методичний кабінет вчителя фізики та астрономії

На сайті можна знайти матеріали з методики викладання, Інтернет-ресурси з фізики та астрономії, публікації вчених-фізиків.

 

http://allbest.ru/astr.htm

На сайті представлена бібліотека Інтернет-ресурсів по астрономії.

 

 

Бібліотекознавство

Англійські сайти

http://www.s9.com/biography/

S9.com - це один з найбільших англомовних біографічних сайтів на планеті. Ця система  працює на зразок Wikipedia: кожен може редагувати біографії або навіть створювати свої власні.

 

Російські сайти

http://www.persons-info.com/index.php

Біографічний банк даних "Особистості" містить структуровані дані про більш ніж 60000 персоналіїв, що жили в різні періоди існування цивілізації і залишили помітний слід в історії людства.

 

http://www.persons-journal.com/

Журнал "Особистості"

Читачам журналу пропонуються історико-публіцистичні матеріали - ессе, нариси, дослідження. На сайті представлені вкорочені електронні версії статей.

 

Біологія

Російські сайти

http://www.rusbiotech.ru/

Російські біотехнології та біоінформатика   

На сайті можна знайти інформацію про дослідження в таких галузях: промислові біотехнології, клонування, трансгенні рослини і тварини, геноміка, молекулярна біологія та ін.                        


http://obi.img.ras.ru/

База знань з біології людини

На сайті  представлена інформація в таких галузях: фізіологія, клітинна біологія, генетика, біохімія, ендокринологія, імунологія, молекулярна біологія, репродукція і розвиток, патології.


http://allbest.ru/biolog.htm

На сайті представлена бібліотека Інтернет-ресурсів по біології.

 

Географія та геологія

Російські сайти

http://allbest.ru/geo.htm

На сайті представлена бібліотека Інтернет-ресурсів з географії та геології.

 

Держава, нації, політика
Українські сайти
http://www.nbuv.gov.ua/siaz.html  

Служба інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади  (СІАЗ) Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського

Матеріали орієнтовані на задоволення інформаційно-аналітичних запитів органів державної влади всіх рівнів, громадських організацій, економічних структур, наукових співробітників, які цікавляться суспільствознавчою тематикою. В базі містяться повні тексти статей за останні 3-4 роки з таких журналів як:

  • Резонанс (в бюлетені в стислій формі аналізуються актуальні питання міжнародного співробітництва та суспільно політичного життя, економічний стан і правові відносини в Україні), 
  • Україна: події, факти, коментарі (в інформаційно-аналітичному журналі висвітлюються і аналізуються актуальні події суспільного життя в економічній, політичній і соціальній сферах),
  • Шляхи розвитку української науки (реферативний бюлетень матеріалів ЗМІ висвітлює питання ефективності наукової діяльності, реформування української науки, дається інформація про досягнення вітчизняної науки і аналізується досвід наукових досягнень за кордоном),
  • Проблеми зайнятості населення (експертно-аналітичний підсумок за результатами моніторнигу освітлення в центральних газетах питань зайнятості населення, ринку праці та діяльності Державної служби зайнятості).

Тексты представлені в форматі PDF, доступні для читання та скачування.

 

Російські сайти

http://www.nasledie.ru/

Електронна бібліотека "Духовна спадщина"  містить літературу по наступним  тематичним розділам: влада, вибори, суспільні організації, внутрішня і зовнішня політика, військова політика, тероризм, економіка, глобалізація, фінанси, бюджет, освіта, психіатрія.

 

http://ru.narod.ru/

Російська традиційна культура

Сайт містить матеріали з етнографії, фольклористики, народознавства.

 

 

Дитяча література

Російські сайти

http://www.biglib.com.ua/subject.php?subj=0017

Електронна бібліотека дитячої літератури

http://www.solnet.ee/skazki/index.html

Електронна бібліотека казок

http://www.skazki.org.ru/tales/

Електронна бібліотека казок

http://www.03skazki.ru/

На сайті "Казки, які може розказати мама" представлено як народні (арабські, російські, білоруські), так і літературні казки.

http://www.wowwi.orc.ru/folks/index.html

На сайті "Казки народів світу" представлено абхазькі, африканські, португальські, японські, шотландські, російські та ін. народні казки

http://www.comics.ru/skaz/

Електронна збірка дитячих казок з ілюстраціями

Економіка
Російські сайти
http://eup.ru/

Економіка і управління на підприємствах: науково-освітній портал
Безкоштовна електронна бібліотека (монографії, дисертації, книги, статті, ділові новини, конспекти лекцій, реферати, підручники). Тематика: фінанси і кредит, оподаткування, оцінка майна, економіка нерухомості, економіка малого бізнесу, право, менеджмент, маркетинг і т.д.
На даний момент в бібліотеці знаходиться близько 17000 документів.

http://www.aup.ru/

Адміністративно-управлінський портал

Електронна бібліотека економічної і ділової літератури
У бібліотеці розміщені електронні підручники, навчальні посібники, методичні матеріали і наукові монографії з питань економіки, фінансів, менеджменту і маркетингу на підприємстві, а також математичних і інструментальних засобів економіки і управління. У окремому розділі публікуються навчально-методичні, оглядові і наукові статті з питань економіки, менеджменту і маркетингу на підприємстві.


http://www.globfin.ru/

Світова економіка. Фінанси та інвестиції

Сайт присвячений світовій економіці, світовим товарним і фінансовим ринкам. Сайт містить як оглядову інформацію в статтях, так і велику кількість статистичної інформації.


http://www.finansy.ru/

Финанси.ru

Тут ви знайдете економічні новини і зможете простежити тенденції в економіці, прочитаєте актуальні публікації по економіці і фінансам. Студентам, аспірантам і науковцям можуть згодитися розміщені на сайті методичні посібники, лекції, конспекти, переклади, тексти книг,  дипломи і дисертації.

 

http://ecsocman.edu.ru/

Федеральний освітній портал "Економіка. Соціологія. Менеджмент" (ЕСМ)

Бібліотека містить літературу по таким тематичним підрозділам: мікроекономіка, макроекономіка, економетрика, економічна статистика, економічна історія, історія економічних вчень, економіка освіти, економіка праці, міжнародна економіка, банки і банківська діяльність, ринок цінних паперів, поведінкова і експериментальна економіка та ін.
 
 
http://www.econline.h1.ru/

Сайт Economics online - це каталог посилань на кращі економічні і фінансові ресурси мережі Internet, як зарубіжні, так і російські.

 

http://www.elobook.com/index.php -

Економічна бібліотека онлайн

Безкоштовні електронні книги з економіки, підручники з фінансів, менеджменту, економічної теорії, маркетингу, економічні аудіокниги.

Представлено книги українських і російських видавництв, доступні для скачування.

 

http://vuzlib.net/_index.htm 

Українська економіко-правова бібліотека

Сайт містить книги по економічній теорії, менеджменту, управлінню, економіці підприємства, фінансів, обліку і аудиту, податках, праву. Файли доступні для читання.

 

Українські сайти

 

http://leasinginukraine.com/ua/bulletin/

"Лізинг в Україні" - інформаційно-аналітичний журнал

Спеціалізоване видання, що висвітлює питання, пов'язані з розвитком лізингової галузі як в Україні, так і за кордоном. Тексти доступні для читання і копіювання.

 

Історія

Російські сайти

http://yaca.yandex.ru/yca/ungrp/cat/Science/Sciences/Humanities/History/

Яндекс.каталог

Це каталог сайтів на історичну тематику по різним направленням: стародавній світ, середні віки, нова і новітня історія, військова історія, історія Росії, археологія, генеалогія, етнографія і історія народів.

 

http://www.hrono.ru/

На сайті "Хронос" представлено матеріали по  всесвітній історії.


http://www.rulex.ru/

Російський біографічний словник

Всього в словнику міститься майже 15 000 біографій діячів російської історії і культури, а також статті про російських напівміфічних і фольклорних персонажів, матеріали тому "Росія", що включають огляди російської історії, російської політичної, правової і фінансової систем, статті по історії культури і науки і т. д. Статті-біографії ілюструють близько 2000 портретів і зображень дворянських гербів.

 

http://www.snor.ru/

Довідник Наукових товариств Росії включає відомості про більш ніж 500 організацій.

 

Українські сайти
http://www.history.org.ua/

Сайт Інституту історії України НАНУ

http://exlibris.org.ua/  

Українська електронна бібліотека Exlibris

Містить книги з історії та публіцистики, а також мемуари, художню літературу. Книги українською мовою і у відкритому доступі для читання.

 

 

Медицина

Російські сайти

http://doktor.ru/medinfo/index.htm

Медичні консультації он лайн. На сайті ви зможете задати питання лікарям.               

http://www.rusmedserv.com/

Медичний сервер РосіїМистецтво

Українські сайти

http://www.mincult.gov.ua/

Офіційний сайт Міністерства культури і туризму України

 

http://musica-ukrainica.odessa.ua/

Інтернет-журнал Асоціації Нова музика

 

Російські сайти

http://www.nv.ru/

Художниця Марина Єфремова представляє на сайті свої роботи - філософські картини, малюнки на біблійні теми, картини і малюнки з людьми і тваринами, портрети, анімалістичний живопис, графіка, художній розпис стін.

http://www.belcanto.ru/

У світі музики

На сайті можна знайти інформацію про класичну музику, церковну музику, оперу, балет, музичні інструменти, біографії музикантів, композиторів, співаків, режисерів, сценографів та ін.


http://allbest.ru/isk.htm

На сайті представлена бібліотека Інтернет-ресурсів по мистецтву.

Міфологія

Російські сайти

http://www.greekroman.ru/library.htm

Antiqua - це енциклопедія давньогрецької та давньоримської міфології. На сайті можна знайти як самі твори давньогрецьких та давньоримських авторів, так і дослідження  цих творів.

http://www.fbit.ru/free/myth/texty/home.htm

Електронна бібліотека скандинавської міфології

Англійські сайти

http://www.sacred-texts.com/index.htm

Велике зібрання книг по міфології, легенди, фольклор

Література сортується за тематичними напрямками. Книги англійською мовою. Доступні для читання посторінково.

Освіта

Російські сайти

http://www.eidos.ru/journal/title.htm

Інтернет-журнал "Ейдос"

На сайті розміщено статті про методику викладання в школі, дистанційну освіту, педагогічні інновації, профільне навчання; публікації вчених.


http://allbest.ru/nauch.htm

Науково-освітня електронна бібліотека

 

 

Педагогіка

Російські сайти

http://inter-pedagogika.ru/

На сайті можна знайти матеріали з теорії освіти, методології науки, про зарубіжну освіту; педагогічний словник та ін.

 

Право

Російські сайти

http://constitution.garant.ru/

Сайт Конституції Російської Федерації

 

http://pravo.kulichki.com/index.htm

Законодавство Республіки Білорусія (конституція, нормативно-правові акти, судова практика та ін.)

 

http://law.edu.ru

Юридична Росія - федеральний правовий портал

 

http://www.igpran.ru/

Сайт Інституту держави і права РАН

http://allbest.ru/eko.htm

Бібліотека Інтернет-ресурсів по економіці і праву

 

Українські сайти
http://www.newsru.ua/

Новини України 

 

http://www.newsru.com/background/30nov2005/nato.html

Хто і як керує НАТО


http://www.sdip.gov.ua/ua/normative_acts.html

Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України

 

http://www.pravo.org.ua/

Центр політико-правових реформ
Тут можна знайти інформацію про політичну реформу та конституційне право, адміністративну реформу та адміністративне право, судову реформу та судове право, інформаційне право, фінансове право, цивільні правовідносини, права людини, європейську інтеграцію та європейське право.

 

http://www.legal.com.ua/

На сайті "Право. Україна" можна знайти новини вітчизняного законодавства, огляд преси та літератури, нормативно-правові акти, нормативні акти судових органів, бланки, інформаційні матеріали.

 

http://www.lawyer.org.ua/

На сайті Інтернет-видання "Юриспруденція онлайн" представлені статті по наступним тематичним розділам: адміністративне право, конституційне право, господарське право і процес, екологічне право, кримінальне право і процес, міжнародне право, теорія держави і права, трудове право, цивільне право і процес, фінансове право, філософія права та ін.

 

http://pravoznavec.com.ua/   

Електронна бібліотека юридичної літератури

Представлено книги по всіх галузях права, а також по допоміжним правовим дисциплінам. У бібліотеці містяться українські і російські видання. У розділі "Періодика" представлено статті з журналів "Право України" і "Юридичний вісник України" Тексти доступні для читання і копіювання.

 

http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?user=a&find=1&typ=21

Всі кодекси України

 

http://portal.rada.gov.ua/

Офіційний сайт Верховної Ради України

 

http://www.minjust.gov.ua/

Офіційний сайт Міністерства юстиції України

 

http://ovu.com.ua/

"Офіційний вісник України" - єдине повне офіційне періодичне видання нормативно-правових актів України

 

Філологія

Англійські  сайти

http://books.mirror.org/gb.titles.html  

Бібліотека містить повні тексти промов філософів Платона, Арістотеля, Канта, Пруста, Еврипіда, Евкліда та інших. У бібліотеці також представлено твори художньої літератури (Д. Свіфт, Вольтер, Г. Філдінг, Ч. Діккенс, Ф. Достоєвський, Г. Ібсен, Л. Толстой, М. Твен, Т. Манн, Ф. Кафка). Тексти англійською мовою. Доступні для читання.

 

Російські сайти

http://www.edu.ru/index.php

Російський освітній портал

На сайті представлено електронні бібліотеки по різним тематичним направленням, в т. ч. і філології, різноманітні онлайн тести, нормативні документи Міністерства освіти Росії.

http://www.dissertation1.narod.ru/

Російська бібліотека дисертацій

На сайті представлено автореферати та дисертації, що знаходяться у відкритому доступі.

http://www.englspace.com/dl/dl.shtml

"English Space"

Тут представлено книги з лінгвістики, вивчення мов. Всі файли бібліотеки архівовані (WinZip, WinRar). Бібліотека містить різні граматики, довідники, словники, програми на допомогу тим, хто вивчає мову.

 

http://www.libfl.ru/

Електронна бібліотека Всеросійської державної бібліотеки іноземної літератури ім.М.І.Рудоміно.

http://www.philology.ru/default.htm

На філологічний порталі Philology.ru представлено різну інформацію, що стосується філології як теоретичної і прикладної науки. Центральним розділом порталу є бібліотека філологічних текстів (монографій, статей, методичних посібників).

http://www.omsu.omskreg.ru/vestnik/contents/frames/contents/c10-phll.html

Вісник Омського державного університету. Розділ "Філологія". Збірник повнотекстових статей.

Українські сайти

http://www.ae-lib.org.ua/ 

Бібліотека світової літератури. Оригінали та переклади.

Бібліотека містить зібрання творів художньої літератури українською, англійською та російською мовами (книги розсортовані за століттями), книги з філології та філософії. Є алфавітний покажчик авторів. Текст книг у відкритому читанні.

 

http://chtyvo.org.ua/ 

Електронна бібліотека україномовної літератури "Чтиво".

На сайті представлена художня література як маловідомих українських письменників, так і знаменитих майстрів слова. Книги розподілені за жанровою ознакою (художня, історична, народна, наукова, дитяча, пригодницька, гумористична, любовна література). Файли в основному в zip-архіві.

http://exlibris.org.ua/ 

Українська електронна бібліотека Exlibris

На сайті представлена мемуаристика, публіцистика, художня література. Книги українською мовою і у відкритому доступі для читання.

 

http://litopys.org.ua/

Ізборник

На сайті розміщені досить рідкісні та важкодоступні книги. Тематика: літописи, зібрання з давньої української літератури, літературознавство, мовознавство, твори Т. Шевченка, граматики і лексикони, історія, політологія, історичні карти.

 

http://www.ukrlib.com.ua/   

Бібліотека української літератури

Представлені твори українських письменників, у тому числі й сучасних, а також 380 біографій, літературна енциклопедія, народна творчість України, літературно-критичні статті. Крім цього, бібліотека містить твори зарубіжної літератури та біографії зарубіжних письменників.

Тексти доступні для читання і копіювання.

 

http://www.utoronto.ca/elul/

Електронна бібліотека української літератури

На сайті представлена українська художня література, історія літератури і критики. З сайту бібліотеки можливий доступ до малодоступних текстів художніх творів.

Філософія. Релігія

Англійські сайти

http://plato.stanford.edu/

Філософський енциклопедичний словник Стенфордського університету

Російські сайти

http://www.philosophy.ru/

Філософський портал

На сайте представлені книги по різним напрямкам: онтологія та теорія пізнання, філософія мови, філософія свідомості, філософія науки, соціальна і політична філософія, антропологія та культурологія, етика, естетика, історія філолософії, філософія релігії, східна філософія. 

 

http://www.philosophy.nsc.ru/

На сайті представлені публікації співробітників Сибірського відділення Інституту філософії і права РАН, журнали, електронна бібліотека філософської літератури.

 

http://www.gumer.info/bogoslov_Buks/Philos/index_philos.php

Електронна бібліотека філософської літератури

 

http://virlib.eunnet.net/sofia/

Електронна версія Рукописного журналу Товариства ревнителів російської філософії

 

http://journal.iph.ras.ru/

Електронний архів журналу "Епістемологія та філософія науки"

 

http://logic.ru/ru/epublish/14

Електронний журнал "Logical Studies"

 

http://anthropology.ru/ru/texts/gathered/metares/

Альманах  Лабораторії Метафізичних Досліджень при філософському факультеті СпбДУ

 

http://sociologos.net/

"Sociologos" - альманах російсько-французького центру соціології та філософії


http://www.ruthenia.ru/logos

Журнал "Логос"


http://www.nietzsche.ru/

На сайті можна знайти інформацію життя , творчість, світобачення та ідеї визначного мислителя Фрідріха Ніцше.

 

http://www.vehi.net/

Бібліотека російської релігійно-філософської та художньої літератури "Вехі"

 

Українські сайти

http://patriyarkhat.org.ua/ukr/archive/

"Патріярхат" - журнал Всесвітньої Української Патріярхальної Федерації та
Українського Патріярхального Товариства в США.

 

http://www.ae-lib.org.ua/

Бібліотека світової літератури. Оригінали та переклади

Бібліотека містить книги з філології та філософії (історія філософії, давня філософія та наука, філософія ХХ ст..), релігії (православ'я). Тексти книг у відкритому читанні.

Хімія

Російські сайти

http://www.abc.chemistry.bsu.by/current/10.htm  

Сайт Азбука Web-пошуку для хіміків

Безкоштовні повнотекстові журнали з хімії. (http://www.abc.chemistry.bsu.by).